VÝDEJ OBĚDŮ V TÝDNU 17.-21.12.2018 OD 11:30 - 13:00 ŽÁDÁME RODIČE STRÁVNÍKŮ, KTEŘÍ UKONČÍ ŠKOLNÍ DOCHÁZKU NA ZŠ I MŠ, ABY PÍSEMNĚ ODHLÁSILI STRAVOVÁNÍ.
ODHLÁŠKY NA NÁSLEDUJÍCÍ DEN - E-JÍDELNÍČEK DO 24:00 HODIN PŘEDCHOZÍHO DNE

Pokud strávník ( 1. i 2. stupeň ) nemá dostatek financí na kontě, nemá nárok na oběd !!!!

ZŠ ČERNOŠICE MOKROPSY, ZŠ ČERNOŠICE KOMENSKÉHO
VÁŽENÍ RODIČE,

2.STUPEŇ (6.-9. TŘÍDA) NEMÁ AUTOMATICKY PŘIHLÁŠENÉ OBĚDY NA CELÝ MĚSÍC JAK TOMU JE U 1. STUPNĚ (1.-5.TŘÍDA). V PŘÍPADĚ, ŽE SI JÍDLO ŽÁCI NEOBJEDNAJÍ V ŘÁDNÉM TERMÍNU (DO 14 HODIN PŘEDEŠLÉHO DNE), MOHOU SI OBJEDNAT JÍDLO Z BURZY JÍDEL - NA TERMINÁLU V JÍDELNĚ.

MARTINA BARTOŠOVÁ - manažer provozu /
Název: Základní škola Černošice,
Ulice: Pod Školou 447
Město: Černošice, 252 28
Číslo jídelny: 90014
VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH ŠKOLNÍ JÍDELNY ZŠ ČERNOŠICE
Poskytovatel stravovacích služeb je
                                                           GTH zařízení školního stravování, spol. s r.o.
Cílem tohoto stravovacího systému je:
                                                 - objednávat / rušit hlavní jídlo,
                                                 - souhrnné vyúčtování (platby, odběry, zůstatky),
                                                 - přehled odebraných jídel,
                                                 - chronologicky zobrazit finanční operace (deník)
                                                 - zjistit výši kreditu,
                                                 - kontrola Vašich údajů.
OBJEDNÁVAT jídlo si můžete po celých 24 hodin.
Objednávat menu na zítra je možné dnes do 14:00. Odhlásit dnešní oběd je možné dnes do 0:00.
                                       Kontaktní osoba: paní Bartošová
                                       Kontaktní telefon: 724 437 139
                                       Kontaktní emal: provoz.zs.cernosice@gthcatering.cz
POZOR ZMĚNA bank. účtu školní jídelny: 7024582/0800 !!
Jméno:
Heslo: